所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Power Outlet Strips |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Outlets | 6 |
| Data Line Protection | N |
| Cord Length | 6 ft |
| Mounting Style | Rack |
| Output Voltage | 230 VAC |
| Current Rating | 10 A |
| Product | Power Outlet Strips |
| AC Outlets | 6 |
| Current - Max | 15A |
| Type | PDU (Power Distribution Unit) |
| Connector - AC Output | NEMA 5-15R |
| Mounting Type | Rack, Horizontal |
| Region Utilized | North America |
| Standard Package | 1 |
| Housing Material | Steel |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Approvals | CSA, UL |
| Voltage - Input | 120V |
| Connector - AC Input | NEMA 5-15P |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Cord Type | SJTW |
| Current, Rating | 15 A |
| Length, Cord | 6 ft. |
| Outlet Location | Rear |
| Special Features | On/Off Switch |
| Standards | UL, CSA |
| Voltage, Rating | 125 VAC |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Brand | Hammond Manufacturing |
| Packaging | Bulk |
咨询QQ
热线电话