所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| AC Outlets | 6 |
| Current - Max | 15A |
| Type | PDU, Surge Protected |
| Connector - AC Output | NEMA 5-15R |
| Mounting Type | Rack, Horizontal |
| Region Utilized | North America |
| Energy | 780J |
| Standard Package | 1 |
| Housing Material | Steel |
| Cord Length | 6' (1.83m) |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Approvals | CSA, UL |
| Voltage - Input | 120V |
| Connector - AC Input | NEMA 5-15P |
| Product | Power Outlet Strips |
| Data Line Protection | N |
| Current Rating | 10 A |
| Mounting Style | Rack |
| Product Category | Power Outlet Strips |
| Output Voltage | 230 VAC |
| Number of Outlets | 6 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| rohs | RoHS Compliant Part |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Brand | Hammond Manufacturing |
咨询QQ
热线电话