所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Power Outlet Strips |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Outlets | 6 |
| Data Line Protection | N |
| Cord Length | 6 ft |
| Mounting Style | Rack |
| Output Voltage | 230 VAC |
| Current Rating | 10 A |
| Product | Power Outlet Strips |
| AC Outlets | 6 |
| Current - Max | 15A |
| Type | PDU, Surge Protected |
| Connector - AC Output | NEMA 5-15R |
| Mounting Type | Rack, Horizontal |
| Region Utilized | North America |
| Energy | 780J |
| Standard Package | 1 |
| Housing Material | Steel |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Approvals | CSA, UL |
| Voltage - Input | 120V |
| Connector - AC Input | NEMA 5-15P |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| No. of Outlets | :6 |
| Supply Voltage V AC | :125V |
| Length - Imperial | :19" |
| Length - Metric | :482.6mm |
| External Width - Imperial | :1.718" |
| External Width - Metric | :43.64mm |
| Voltage Rating VAC | :125V |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 00000000 |
| Color | Black |
| CordType | SJTW |
| CurrentRating | 15A |
| Current,Rating | 15A |
| Dimensions | 19.01"L×1.74"W×2.63"H |
| Finish | PowderCoat |
| Height | 1.75in. |
| Length | 19in. |
| Length,Cord | 6ft. |
| Material,Body | Steel |
| MountingType | Rack |
| NumberofOutlets | 6 |
| OutletLocation | Rear |
| PlugType | Straight |
| SpecialFeatures | On/OffSwitch |
| Standards | UL,CSA |
| Thickness,Material | 14ga. |
| Voltage,Rating | 125VAC |
| Weight,Shipping | 4lbs. |
| Width | 3in. |
咨询QQ
热线电话