所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Power Outlet Strips |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Outlets | 8 |
| Data Line Protection | N |
| Output Voltage | 230 VAC |
| Current Rating | 10 A |
| Product | Power Outlet Strips |
| AC Outlets | 8 |
| Current - Max | 10A |
| Type | PDU (Power Distribution Unit) |
| Connector - AC Output | IEC 320-C13 |
| Mounting Type | Rack, Horizontal |
| Region Utilized | Internationally |
| Standard Package | 1 |
| Housing Material | Steel |
| Weight | 4 lbs (1.8kg) |
| Cord Length | Without Cord |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Approvals | CE, CSA, cULus, TUV-GS |
| Voltage - Input | 230V |
| Connector - AC Input | IEC 320-C14 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| No. of Outlets | :8 |
| Supply Voltage V AC | :230V |
| Length - Imperial | :19" |
| Length - Metric | :482.6mm |
| External Width - Imperial | :1.718" |
| External Width - Metric | :43.64mm |
| Weight (kg) | 1.315 |
| Tariff No. | 85369010 |
| Current, Rating | 10 A |
| Dimensions | 19"L×3"W×2"H |
| For Use With | IEC power cords |
| Length, Cord | wo/Cord |
| Material, Body | Steel |
| Mounting Style | Rack Mount |
| Outlet Location | Rear |
| Special Features | Pilot Light |
| Standards | UL, CSA, CE, TUV |
| Voltage, Rating | 230 VAC |
咨询QQ
热线电话