所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Power Outlet Strips |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Outlets | 24 |
| Data Line Protection | N |
| Cord Length | 6 ft |
| Output Voltage | 120 V |
| Current Rating | 15 A |
| Product | Power Outlet Strips |
| AC Outlets | 24 |
| Current - Max | 15A |
| Type | PDU (Power Distribution Unit) |
| Connector - AC Output | NEMA 5-15R |
| Mounting Type | Bench, Rack, Wall |
| Region Utilized | North America |
| Standard Package | 1 |
| Housing Material | Aluminum |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Approvals | CSA, UL |
| Voltage - Input | 120V |
| Connector - AC Input | NEMA L5-15P |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Brand | Hammond Manufacturing |
咨询QQ
热线电话