所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Multi-Paired Cables |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Wire Gauge - AWG | 26 |
| Length | 5.5 in |
| Series | 152FB |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Life | NRND: Not recommended for new designs. |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Length - Exposed Ends | 0.125" (3.18mm) |
| Number of Conductors | 16 |
| Cable Type | Ribbon |
| Termination Style | Completely Exposed Wires on Both Sides with Protective Tab |
| Standard Package | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话