所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Not Specified |
| Lead Time | 56 Days |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 8V, Series 16V |
| Height - Seated (Max) | 27.40mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Isolation | 4000Vrms |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Termination Style | PC Pin |
| Size / Dimension | 60.20mm L x 42.10mm W |
| Power - Max | 9 VA |
| Current - Output (Max) | Parallel 1.12A, Series 560mA |
| Center Tap | No |
| Standard Package | 50 |
| Type | Semi-Toroidal |
| Other Names | 595-1241 |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话