所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Voltage Rating | :125V |
| Current Rating | :10A |
| Cable Length - Imperial | :3ft |
| Cable Length - Metric | :914mm |
| Connector Type A | :NEMA 5-15P |
| Connector Type B | :IEC 320 C13 |
| Jacket Color | :Black |
| Weight (kg) | 0.1 |
| Tariff No. | 85444920 |
咨询QQ
热线电话