所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Stepper Motors |
| Lead Time | 28 Days |
| Diameter - Shaft | 0.177" (4.50mm) |
| Steps per Revolution | 200 |
| Length - Lead Wire | 11.81" (300.00mm) |
| Diameter - Body | 1.65" (42.00mm) |
| Mounting Hole Spacing | 1.22" (30.99mm) |
| Weight | 0.772 lb (350.17g) |
| Coil Type | Unipolar |
| Standard Package | 10 |
| Torque - Holding (oz-in / mNm) | 48.1 / 340 |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Type | Standard |
| Step Angle | 1.8° |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话