所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current - Max | 100A |
| Voltage - Max | 16V |
| Time to Trip | 5s |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Standard Package | 1,000 |
| R Min/Max | 0.015 ~ 0.050 Ohm |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 2.6A |
| Current - Trip (It) | 5A |
| Package/Case | 1812 (4532 Metric), Concave |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric), Concave |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Hold Current | 2.6 A |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Series | 1812L |
| Brand | Littelfuse |
| Maximum Voltage | 16 VDC |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Resistance | 0.05 Ohms |
| Height | 2 mm |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Length | 4.9 mm |
| Pd - Power Dissipation | 1.2 W |
| Trip Current | 5 A |
| Current Rating - Max | 100 A |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Type | Surface Mount |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话