所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Range | 1.7GHz ~ 2GHz |
| Insertion Loss (Max) | 1.0dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Phase Difference | 180° ±10 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Standard Package | 4,000 |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / 50 Ohm |
| Return Loss (Min) | 9.5dB |
| Package/Case | 0805 (2012 Metric) |
| Other Names | 712-1029-1 |
| rohs | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话