所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Range | 1.7GHz ~ 2GHz |
| Insertion Loss (Max) | 1.0dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Phase Difference | 180° ±10 |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Standard Package | 1 |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 50 / 200 Ohm |
| Return Loss (Min) | 9.5dB |
| Other Names | 712-1032-1 |
| Package/Case | 0805 (2012 Metric) |
| rohs | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
| Product | Baluns |
| Insertion Loss | 1 dB |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Frequency | 1.85 GHz |
| Package / Case | 0805 (2012 metric) |
| Impedance | 50 Ohms, 200 Ohms |
| Type | High Frequency Ceramic |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
咨询QQ
热线电话