所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 56VFQFPN EP |
| Standard Supported | 100BASE-TX|10BASE-T |
| Maximum Data Rate | 100 Mbps |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Standard Package | Bulk |
| Product | Ethernet Transceivers |
| Ethernet Connection Type | 10Base-T, 100Base-TX |
| Maximum Power Dissipation | 400 mW |
| Part # Aliases | ICS1893BKILF |
| Series | 1893B |
| Data Rate | 100 Mbps |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Maximum Supply Current | 160 mA |
| Supply Voltage - Max | 3.47 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | MLF2-56 |
| Protocol Supported | 10M, 100M, Half-Duplex, Full-Duplex Modes |
| Supply Voltage - Min | 3.14 V |
| Type | Integrated PHYceiver |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 260 |
| Duplex | Full Duplex, Half Duplex |
| Width | 8 mm |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Brand | IDT |
| Standard | 10BASE-T, 100BASE-TX |
| Number of Transceivers | 1 Transceiver |
| Length | 8 mm |
| Interface Type | MII |
| Height | 0.85 mm |
| Packaging | Tray |
| Supply Current - Max | 160 mA |
| Pd - Power Dissipation | 400 mW |
咨询QQ
热线电话