所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Temp Range | -20C to 105C |
| Color | Gray/Blue Edge |
| Current Rating (Max) | 1 A |
| Type | Flat Cable |
| Product Depth (mm) | 39.89 mm |
| Product Height (mm) | 0.9 mm |
| Voltage Rating Max | 300V |
| Cable Diameter | Not Required mm |
| Cable Length | 30.48 m |
| Cable Pitch (mm) | 1 |
| Conductor Material | Tinned Copper |
| Number of Conductors | 40 |
| Wire Size | 28 AWG |
咨询QQ
热线电话