所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Multi-Paired Cables |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Wire Gauge - AWG | 24 |
| Number of Pairs | 16 |
| Stranding | 41 x 40 |
| Shielding | Shielded |
| Length | 500 ft |
| Voltage Rating | 300 V |
| Jacket Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Insulation Material | Polyolefin (PO) |
| Type | Analog Multi-Pair Flex |
| Jacket Color | Black |
| Conductor Material | Tinned Copper |
| Features | Used to connect multiple audio channels in low and high level componentry |
| Outside Diameter | 17.35 mm |
| Series | 1916A |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Number of Conductors | 32 |
| Unit Weight | 1 lb |
咨询QQ
热线电话