所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Accepts Padlocks | Yes |
| Depth | 73mm |
| Electrical Phase | 3 |
| Handle Colour | Black/Grey, Red/Yellow |
| IP Rating | IP66 |
| Length | 80mm |
| Maximum Current | 63 A |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Mounting Type | Base, DIN Rail |
| Number of Poles | 3P |
| Power Rating | 22 kW |
| Switch Rating | 15 kA |
| Terminal Type | Wire Lead |
| Voltage Rating | 690 V ac |
| Width | 54mm |
咨询QQ
热线电话