所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| No. of Poles | :3 |
| Contact Voltage AC Max | :500V |
| Contact Current AC Max | :100A |
| IP Rating | :IP65 |
| Current Rating | :100A |
| Power Rating | :45kW |
| Series | :194E |
| Supply Current | :100A |
| Voltage Rating | :500V |
| Weight (kg) | 0.2 |
| Tariff No. | 85364900 |
咨询QQ
热线电话