3m interconnect solutions
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Connector Type | 26POS D-Sub to 26POS D-Sub |
| Cable Type | Shielded Twisted Pair |
| Gender | PL-PL |
| Cable Length | 2 m |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Cable Assemblies |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | D-Sub Assemblies |
| Type | Shrunk Delta Ribbon |
| Connector End A | MDR |
| Connector End A Pin Count | 26 |
| Connector End B | SDR |
| Connector End B Pin Count | 26 |
| Length | 2 m |
| Color | Beige |
| Current Rating | 0.5 A |
| Jacket Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Number of Conductors | 26 |
| Series | 1MF26 |
| Voltage Rating | 30 V |
| Part # Aliases | 05111165787 JE150347233 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话