所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 2G-MELF |
| Configuration | Single |
| Direction Type | Bi-Directional |
| Peak Pulse Power Dissipation | 1500 W |
| Maximum Peak Pulse Current | 124 A |
| Maximum Reverse Leakage Current | 100 uA |
| Maximum Clamping Voltage | 12.1 V |
| Maximum Reverse Stand-off Voltage | 6.2 V |
| Minimum Breakdown Voltage | 7.79 V |
| Test Current | 150 mA |
| Operating Temperature | -55 to 175 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Brand | Microsemi |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话