所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 2Case G |
| Configuration | Single |
| Direction Type | Bi-Directional |
| Peak Pulse Power Dissipation | 1500 W |
| Maximum Peak Pulse Current | 96.2 A |
| Maximum Reverse Leakage Current | 20 uA |
| Maximum Clamping Voltage | 15.6 V |
| Maximum Reverse Stand-off Voltage | 8.4 V |
| Minimum Breakdown Voltage | 10.45 V |
| Test Current | 125 mA |
| Operating Temperature | -55 to 175 °C |
| Mounting | Through Hole |
| Standard Package | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Brand | Microsemi |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话