3M Electronic Solutions Division
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Cable Assemblies |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | D-Sub Assemblies |
| Type | Shrunk Delta Ribbon |
| Connector End A | SDR, Right Angle |
| Connector End B | SDR |
| Gender | Male / Male |
| Wire Gauge - AWG | 28 |
| Length | 5 m |
| Color | Beige |
| Current Rating | 0.5 A |
| Jacket Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Number of Conductors | 26 |
| Series | 1SF26 |
| Voltage Rating | 30 V |
| Part # Aliases | 05111165793 JE150342176 |
咨询QQ
热线电话