所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Polarity | Bidirectional |
| Clamping Voltage | 9.2 V |
| Series | 1SMB5.0 |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Ipp - Peak Pulse Current | 65.2 A |
| Brand | Central Semiconductor |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Packaging | Bulk |
| Breakdown Voltage | 6.4 V |
| Number of Channels | 1 Channel |
| Minimum Operating Temperature | - 65 C |
| Package / Case | DO-214AA |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话