所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Contact Configuration | :SPDT |
| Switch Operation | :None-On-(On) |
| Contact Voltage AC Nom | :277V |
| Contact Voltage DC Nom | :115V |
| Contact Current Max | :10A |
| Switch Terminals | :Screw |
| Actuator Style | :Lever |
| Weight (kg) | 0.034 |
| Tariff No. | 85365005 |
咨询QQ
热线电话