所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Fixed Inductors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Inductance | 12 uH |
| Tolerance | 15 % |
| Maximum DC Current | 6.4 A |
| Maximum DC Resistance | 0.016 Ohms |
| Dimensions | 14.224 mm L x 10.414 mm H |
| Termination Style | Radial |
| Case Height | 10.414 mm |
| Case Length | 14.224 mm |
| Factory Pack Quantity | 130 |
| メーカ | Bourns |
| 製品カテゴリ | 固定インダクタ |
| インダクタンス | 12 uH |
| 公差 | 15 % |
| 最大 DC 電流 | 6.4 A |
| 最大 DC 抵抗 | 16 mOhms |
| 寸法 | 14.224 mm L x 10.414 mm H |
| 末端様式 | Radial |
| ケースの高さ | 10.414 mm |
| ケースの長さ | 14.224 mm |
| 工場パックの数量 | 130 |
咨询QQ
热线电话