所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Soldering Irons |
| RoHS | Not Applicable |
| Product | Soldering Tips |
| Type | Desoldering Tip |
| Description/Function | Desoldering tips for Air-Vac, A.P.E., Pace |
| Size | 25.4 mm |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Tip Size | 2 mm |
| rohs | Non Compliant |
| TipType | Solder |
| Brand Name | Plato |
| Tip Length | 1in |
| Series | 20 Series 1 |
| Package Quantity | 10CT |
| For Use With | Pace SX-25 Handpiece, Pace SX-20 Handpiece, Pace SX-25V Handpiece |
| Product Type | Desoldering Tip |
咨询QQ
热线电话