所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Range | :RUBYCON - PX Series |
| Capacitance | :33µF |
| Capacitance Tolerance | :± 20% |
| Voltage Rating | :200V |
| Diameter | :10mm |
| Height | :20mm |
| Capacitor Terminals | :Radial Leaded |
| Lead Spacing | :5mm |
| Life Time @ Temperature | :2000 hours @ 105°C |
| Operating Temperature Min | :-40°C |
| Operating Temperature Max | :105°C |
| Packaging | :Cut Tape |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Ripple Current AC | :140mA |
| Weight (kg) | 0.012 |
| Tariff No. | 85322200 |
咨询QQ
热线电话