所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Pressure Measuring Range | :0Bar to 2Bar |
| Accuracy % | :0.15% |
| Response Time | :12min |
| Operating Temperature Min | :0°C |
| Operating Temperature Max | :50°C |
| Battery Lifetime | :200h |
| Battery Size Code | :AA |
| IP / NEMA Rating | :IP67 |
| Operating Temperature Range | :0°C to +50°C |
| Weight (kg) | 0.26 |
| Tariff No. | 90268020 |
咨询QQ
热线电话