所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Battery Type | AA |
| Best Accuracy | ±0.15% + 0.003 bar + 1 Digit |
| Dimensions | 155 x 67 x 40mm |
| Display Type | LCD |
| Height | 40mm |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 155mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Maximum Pressure Measurement | 2bar |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Minimum Pressure Measurement | 0bar |
| Minimum/Maximum Recordings | Yes |
| Model Number p | 2000P |
| Number of Pressure Ports | 2 |
| Overpressure Maximum | 4bar |
| Pressure Port Type | Differential |
| Weight | 180g |
| Width | 67mm |
| Calibrated | RSCAL |
| rohs | Not Applicable |
| 最小值/最大值记录 | 是 |
| IP 防护等级 | IP67 |
| 型号(P) | 2000P |
| 显示器类型 | LCD |
| 最高工作温度 | +50°C |
| 重量 | 180g |
| 高度 | 40mm |
| 最低工作温度 | -10°C |
| 最大压力测量 | 2bar |
| 最佳精确度 | ±0.15% + 0.003 bar + 1 位 |
| 宽度 | 67mm |
| 尺寸 | 155 x 67 x 40mm |
| 最小压力测量 | 0bar |
| 压力端口数目 | 2 |
| 长度 | 155mm |
| 压力端口类型 | 差分 |
| 电池类型 | AA |
| 最大超压 | 4bar |
咨询QQ
热线电话