所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Connector A | QSFP+ |
| Connector B | QSFP+ |
| Length | 3m |
| Number of Populated Ways | 38 |
| Sheath Colour | Black |
| Description/Function | DDR/QDR Passive - Unequalized |
| Product | Cardedge & Backplane Assemblies |
| Wire Gauge - AWG | 30 |
| Connector End A | QSFP |
| Connector End A Pin Count | 38 |
| Color | Black |
| Type | 10Gb Ethernet and Fiber |
| Connector End B Pin Count | 38 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Connector End B | QSFP |
| Cable Length - Imperial | :9.842ft |
| Cable Length - Metric | :3m |
| Connector Type A | :QSFP+ 38 Position Plug |
| Connector Type B | :QSFP+ 38 Position Plug |
| Jacket Color | :Black |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85444290 |
| Cableend1,ConnectorAngle | Straight |
| Cableend1,ConnectorType | QSFP+ |
| Cableend2,ConnectorAngle | Straight |
| Cableend2,ConnectorType | QSFP+ |
| Color,Jacket | Black |
| Length,Cable | 1m |
| Size,Conductor | 30AWG |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话