所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| No. of Digits / Alpha | :3-1/2 |
| Meter Function | :DC Milliamps |
| Meter Range | :4mA to 20mA |
| Digit Height | :14.2mm |
| Panel Cutout Height | :22.1mm |
| Panel Cutout Width | :68.07mm |
| Supply Voltage Range | :97.75V AC to 132.25V AC |
| Weight (kg) | 0.349 |
| Tariff No. | 90303100 |
咨询QQ
热线电话