所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 100-PQFP (14x20) |
| Packaging | Tray |
| Voltage | 2.7V, 3V, 3.3V, 5V |
| Standard Package | 66 |
| Processor Type | Rabbit 2000 8-Bit |
| Speed | 30MHz |
| Package/Case | 100-BQFP |
| Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Number of Timers | 8 bit, 10 bit |
| Product Category | Microprocessors - MPU |
| Data Bus Width | 8 bit |
| Factory Pack Quantity | 66 |
| Number of Programmable I/Os | 40 |
| Series | Rabbit 2000 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | PQFP-100 |
| Maximum Clock Frequency | 30 MHz |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 处理器类型 | Rabbit 2000 8-Bit |
| 供应商器件封装 | 100-PQFP (14x20) |
| 封装/外壳 | 100-BQFP |
| 电压 | 2.7V, 3V, 3.3V, 5V |
| 装配类型 | Surface Mount |
| 速度 | 30MHz |
咨询QQ
热线电话