所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Supply Voltage | 3 V to 3.6 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of I/Os | 4 |
| Product Category | Interface - I/O Expanders |
| Output Current | 31.3 mA |
| Maximum Operating Frequency | 40 MHz |
| Interrupt Output | No |
| Interface Type | SPI |
| Package / Case | TQFP-64 |
| Product Type | I/O Expanders |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话