所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Antenna Type | :GPS, Glonass |
| Frequency Min | :1.574GHz |
| Frequency Max | :1.606GHz |
| VSWR | :1.5 |
| Gain | :28dB |
| Antenna Polarisation | :Right Hand Circular |
| Antenna Applications | :Agriculture, Asset & Fleet Tracking, Avionics, Construction, Military, Mining, Security |
| Antenna Mounting | :Panel |
| Weight (kg) | 0.15 |
| Tariff No. | 85291039 |
咨询QQ
热线电话