所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Tool Type | Combination |
| Features | High Leverage, Includes Cutter, Oil and Solvent Resistant, Soft Grips |
| Weight | 0.61 lb (276.69g) |
| Tip - Shape | Straight |
| Jaw - Type | Serrated |
| Length | 8.00" (203.2mm) |
| Tip - Type | Flat Nose |
| Standard Package | 1 |
| Standard Pack: | 1 |
| Cutting Capacity | 4AWG |
| Material Category | Metal |
| Standards Met | VPA GS |
| Brand Name | Wiha |
| Package Quantity | 1PK |
| Color | Red |
| Material | Steel |
| Primary Color | Red |
| Handle Material | Vinyl |
| Jaw Type | Serrated |
| Overall Length | 8in |
| Product Type | Combination Linemans Plier |
| Handle Type | Soft Vinyl Grip |
咨询QQ
热线电话