所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| American Wire Gauge | 28 |
| Cable Shape | Ribbon |
| Capacitance | 44.608 pF/m |
| Characteristic Impedance | 171 Ω |
| Conductor Strand Type | Stranded |
| Core Strands | 19/0.079 mm |
| Hi-Flex | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Number of Strands | 19 |
| Number of Ways | 16 |
| Pitch | 1.27mm |
| Reel Length | 5m |
| Screened/Unscreened | Unscreened |
| Sheath Colour | Black |
| Size of Strands | 0.79 mm |
| Voltage Rating | 300 V |
| Width | 20.32 mm |
| 线芯绞距 | 19/0.079 mm |
| 阻抗特性 | 171 Ω |
| 绞线尺寸 | 0.79 mm |
| 线路数目 | 16 |
| 最高工作温度 | +105°C |
| 电缆形状 | 带状 |
| 导体绞线类型 | 股绞电线 |
| 卷长度 | 5m |
| 最低工作温度 | -20°C |
| 护套颜色 | 黑色 |
| 屏蔽/无屏蔽 | 无屏蔽 |
| 美国线规 | 28 |
| 绞线数目 | 19 |
| hi-flex | 是 |
| 额定电压 | 300 V |
| 宽度 | 20.32 mm |
| 节距 | 1.27mm |
| 电容量 | 44.608 pF/m |
咨询QQ
热线电话