所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Connector Type | SMA to Coaxial |
| Cable Type | Coaxial |
| Gender | RCP-PL |
| Cable Length | 0.1 m |
| Termination Method | Crimp-Crimp |
| Standard Package | Bulk |
| Style | SMA to UMCC |
| Length | 3.94" (100mm) |
| 1st Connector | SMA Female Jack |
| Frequency - Max | 6GHz |
| 2nd Connector | Ultra Miniature Coaxial Plug Female Socket, Right Angle |
| Impedance | 50 Ohm |
| rohs | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
| Connector B Series | AMC |
| Connector A Body Style | Bulkhead |
| Connector B Body Style | Right Angle |
| Connector B Polarity | Normal |
| Connector A Series | SMA |
| Connector B Gender | Plug (Male) |
| Connector A Polarity | Normal |
| Connector A Gender | Jack (Female) |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Cable Length - Imperial | :3.94" |
| Cable Length - Metric | :100mm |
| Connector Type A | :AMC Right Angle Plug |
| Connector Type B | :SMA Bulkhead Jack |
| Jacket Color | :Black |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85444290 |
| Type | Coaxial/RF |
咨询QQ
热线电话