所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Connector Type | SMA to Coaxial |
| Cable Type | Coaxial |
| Gender | RCP-PL |
| Cable Length | 0.2 m |
| Termination Method | Crimp-Crimp |
| Standard Package | Bulk |
| Style | SMA to UMCC |
| Length | 7.87" (200mm) |
| 1st Connector | Ultra Miniature Coaxial Plug Female Socket, Right Angle |
| Frequency - Max | 6GHz |
| 2nd Connector | SMA Female Jack |
| Impedance | 50 Ohm |
| Other Names | ACX2339 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Polarity | Reverse |
| Frequency Range | DC to 6 GHz |
| Connector B Series | AMC |
| Connector A Body Style | Bulkhead |
| Connector B Body Style | Right Angle |
| Connector B Polarity | Normal |
| Connector A Series | SMA |
| Connector B Gender | Plug (Male) |
| Connector A Polarity | Normal |
| Connector A Gender | Jack (Female) |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话