所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Blowers and Fans |
| Lead Time | 112 Days |
| Material - Blade | Polyamide (PA), Fiberglass Reinforced |
| Noise | 23 dB(A) |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Standard Package | 25 |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Bearing Type | Sintec |
| Size / Dimension | Square - 92mm L x 92mm H x 25.4mm W |
| Weight | 0.31 lb (140.61g) |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Air Flow | 36.0 CFM (1.02m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Life Expectancy | 80000 hrs @ 40°C |
| Voltage Range | 8 ~ 15VDC |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Power (Watts) | 1.20W |
| RPM | 1950 RPM |
| rohs | Vendor undefined / Vendor undefined |
| Frame Dimensions | :92mm x 92mm x 25mm |
| Supply Voltage | :12VDC |
| Flow Rate - Imperial | :35.9cu.ft/min |
| Flow Rate - Metric | :61m³/h |
| Noise Rating | :23dBA |
| Power Connection Type | :Wire Leaded |
| Series | :3400N |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Approval Bodies | :UL |
| Current Type | :DC |
| External Depth | :25mm |
| External Height | :92mm |
| External Width | :92mm |
| Fixing Centres | :82.5mm |
| Fixing Hole Diameter | :4.5mm |
| Input Voltage Max | :15V |
| Input Voltage Min | :8V |
| Lead Length | :310mm |
| Panel Cutout Diameter | :89mm |
| Power Consumption | :1.2W |
| Supply Voltage DC Max | :15V |
| Supply Voltage DC Min | :8V |
| Type | :Super Low Noise,92mm |
| Weight (kg) | 0.1 |
| Tariff No. | 84145920 |
咨询QQ
热线电话