所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Europe RoHS Compliance | Yes |
| Mounting Type | Adhesive |
| Color | Gray |
| Standard Package | 100 |
| Material | PVC |
| Opening Size | 1.00" L x 1.00" W x 0.25" H (25.4mm x 25.4mm x 6.4mm) |
| Type | Flat C-Clamp |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Packaging | Box |
| Body Material | Polyvinyl Chloride |
| Product Length (mm) | 25.4 mm |
| Product Depth (mm) | 6.4 mm |
| Product Height (mm) | 25.4 mm |
| Clip Style | :Ribbon (Flat) Cable Clamp |
| External Length | :25.4mm |
| Height | :6.4mm |
| External Width | :25.4mm |
| Clip Material | :PVC (Polyvinylchloride) |
| Clip Color | :Grey |
| Leaded Process Compatible | :No |
| Peak Reflow Compatible (260 C) | :No |
| Weight (kg) | 0.372 |
| Tariff No. | 85366910 |
咨询QQ
热线电话