所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Clamps, Cable |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Color | Gray |
| Mounting Method | Clamp |
| Height | 6.4 mm |
| Length | 25.4 mm |
| Size | 25.4 mm x 25.4 mm x 6.4 mm |
| Where Used | Organizes cable routing |
| Width | 25.4 mm |
| Part # Aliases | 05400730269 80610026694 |
| rohs | RoHS Compliant Part |
咨询QQ
热线电话