所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Shielded Twisted Pair Cable |
| Number of Conductors | 50 |
| Size | 28 AWG |
| Conductor Material | Tinned Copper |
| Standard Package | Cable Rolls / Shrink Tubing |
| Wire Gauge - AWG | 28 |
| Stranding | 7 x 36 |
| Shielding | Shielded |
| Length | 100 ft |
| Voltage Rating | 150 V |
| Jacket Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Insulation Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Features | Suitable for higher current applications |
| Jacket Color | Beige |
| Packaging | Roll |
| Series | 3600X |
| Part # Aliases | 00048011067254 04801106725 4801106725 80001225442 |
| Shield Coverage | 100%, 90% |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.320" (8.13mm) |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Cable Type | Multi-Pair |
| Conductor Strand | 7/36 |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Color | Beige |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Usage | Communication, Computer, Control |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.026" (0.66mm) |
| Voltage | 150V |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 26.300 lbs |
| CableType | ShieldedTwistedPair |
| Color,Jacket | Beige |
| Diameter,Nominal | 0.32" |
| Diameter,Outer,Nominal | 0.32" |
| Impedance | 91Ohms(Balance) |
| Material,Conductor | Copper |
| Material,Insulation | Polyvinylchloride |
| Material,Jacket | Polyvinylchloride |
| Material,Shield | Aluminum/PolyesterTape,TinnedCopper |
| NumberofConductors | 50Cond |
| NumberofPairs | 25 |
| Standards | UL,cUL |
| TemperatureRange | 80°C |
| Temperature,Rating | +75°C |
| Thickness,Nominal | 0.03" |
| Voltage,Rating | 150V |
| WireSize | 28AWG |
| Wire,AWG | 28 |
| Sheath colour | grey |
| Conductor | Bare copper stranded wire |
| Rated voltage | 50 |
| Cable type | Data cable |
| ø Sheath | 8.1 |
| Cross-section | AWG 28 |
| Cross-section AWG | 28 AWG |
| Cores | 25x 2 |
| Max cross-section AWG | 28 |
| Original packaging | 30 |
咨询QQ
热线电话