所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Multi-Conductor Cables |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Conductors | 50 |
| Wire Gauge - AWG | 28 |
| Stranding | 7 x 36 |
| Shielding | Shielded |
| Length | 100 ft |
| Voltage Rating | 150 V |
| Jacket Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Insulation Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Conductor Material | Tinned Copper |
| Features | Suitable for higher current applications |
| Jacket Color | Beige |
| Series | 3600X |
| Part # Aliases | 05111176625 80000929374 |
| Shield Coverage | 100%, 90% |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.320" (8.13mm) |
| Standard Package | 1 |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Cable Type | Multi-Pair |
| Conductor Strand | 7/36 |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Color | Beige |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Usage | Communication, Computer, Control |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.026" (0.66mm) |
| Voltage | 150V |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | MB50S-25 |
| Unit Weight | 8.800 lbs |
咨询QQ
热线电话