所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Shield Coverage | 100%, 90% |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.390" (9.91mm) |
| Standard Package | 1 |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Cable Type | Multi-Pair |
| Number of Conductors | 80 (40 Pair Twisted) |
| Conductor Strand | 7/36 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Length | 100' (30.5m) |
| Color | Beige |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Usage | Communication, Computer, Control |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.026" (0.66mm) |
| Voltage | 150V |
| Other Names | MB80S-25 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话