所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Standard Package | Bulk |
| Operating Temp Range | -10C to 40C |
| Number of Ports | 1 Port |
| Current Rating (Max) | 10 A |
| Termination Style | Faston |
| Gender | M |
| Total Number of Contacts | 3 POS |
| Mounting Style | Snap-In |
| Body Orientation | Straight |
| Type | EMI/RFI Filtered |
| Product Length (mm) | 31.49 mm |
| Product Height (mm) | 58.67 mm |
| Voltage Rating Max | 250VAC |
| Additional Hardware | Fuse |
咨询QQ
热线电话