所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 1 |
| Product Category | Analog Panel Meters |
| Dimensions | 89.66 mm L x 96.01 mm H |
| Primary Voltage Rating | 150 V |
| Termination Style | Screw Terminals |
| Case Length | 89.66 mm |
| Case Height | 96.01 mm |
| Power Rating | 5 VA |
| RoHS | No |
| Accuracy | ±1% |
| Configuration | Encapsulated |
| Current,Primary | 150A |
| Current,Ratio | 150:5 |
| Current,Secondary | 5A |
| Diameter,Inside | 3.78in. |
| Diameter,Outside | 3.53in. |
| ForUseWith | TomonitorACcurrent |
| Frequency | 50to400Hz |
| FrequencyResponse | 50to400Hz |
| Function | Current |
| Height | 4.22in. |
| Length | 3.53in. |
| Material,Stud | Brass |
| Power,Rating | 5VA |
| PrimaryType | Current |
| Range,Measurement | 150A |
| Technology | Inductive |
| Thickness | 2.15in. |
| TransformerType | Current |
| Type | Inductive |
| Width | 0.071in. |
咨询QQ
热线电话