所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current Rating | 5A |
| Voltage - Rated | 30VAC, 60VDC |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| 1st Connector | Mini Hook |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| 2nd Connector | Wire Leads |
| Standard Package | 5 |
| Temperature Range | 216°F (102°C) |
| Configuration | Grabber, Hook to Wire Leads |
| Cable Length | 60.0" (1524.00mm) |
| Contents | 1 Lead, Black |
| Description/Function | Minigrabber test clip, one end only |
| Product Category | Test Leads |
| Features | Flexible 20 gauge multi-stranded wire is molded directly to the grabber actuator cap and pin tip plug for durability |
| Factory Pack Quantity | 5 |
| Color | Black |
| Voltage Rating | 300 V |
| Connector Type | Minigrabber clip, one end only |
| Equipment Type | Patch Cords |
| Length | 60 in |
| Insulation Material | Nylon |
| Contact Plating | Gold |
| Operating Temperature | + 102 C |
| Part # Aliases | 1922286 |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话