所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Test Leads |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Equipment Type | Cable Assemblies |
| Connector Type | Minigrabber clip to banana plug (stackable) |
| Length | 60 in |
| Color | Gray |
| Cable Type | 20 AWG |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 5 A |
| Description/Function | Mates to Model 1581 or any standard banana jack |
| Features | Provides a Minigrabber output from a miniature banana jack |
| Insulation Material | Nylon |
| Operating Temperature | + 55 C |
| Voltage Rating | 300 V |
| Part # Aliases | 1923863 |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话