所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Test Leads |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Equipment Type | Coaxial Cable Assemblies |
| Connector Type | BNC (male) to Minigrabber clip |
| Length | 60 in |
| Color | Black, Red |
| Cable Type | RG-58C/U |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold, Nickel |
| Features | Cable assembly is perfect for interfacing test instruments to discrete test points |
| Insulation Material | Nylon |
| Operating Temperature | + 50 C |
| Factory Pack Quantity | 2 |
| Voltage Rating | 45 V |
| Part # Aliases | 1924326 |
| Voltage - Rated | 45VAC |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Cable Length | 60.0" (1524.00mm) |
| 1st Connector | BNC, Male Plug |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| 2nd Connector | Mini Hook (2) |
| Standard Package | 2 |
| Temperature Range | 122°F (50°C) |
| Configuration | BNC to Grabber, Hook |
| Other Names | 6625010052381 |
| rohs | Vendor undefined / Vendor undefined |
| Lead Length | :60" |
| Insulator Color | :Black, Red |
| Test Connector Type A | :BNC Plug |
| Test Connector Type B | :Minigrabber |
| Connector Type A | :BNC Straight Plug |
| Weight (kg) | 0.091 |
| Tariff No. | 85366910 |
咨询QQ
热线电话