所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Transition |
| Standard Package | Bulk |
| Large Recovered Length | 3.350" (85.1mm) |
| Small Diameter Recovered | 0.500" (12.7mm) |
| Small Diameter Supplied | 1.060" (26.9mm) |
| Color | Black |
| Large Diameter Recovered | 1.020" (26.0mm) |
| Material | Polyolefin, Semi-Rigid |
| Shell Size - Insert | 46 |
| Small Recovered Length | 3.700" (94.0mm) |
| Large Diameter Supplied | 2.190" (55.6mm) |
| Other Names | 823829-000 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Inside Diameter Range (Body) | 25.9 – 55.6 mm [ 1.02 – 2.189 in ] |
| Inside Diameter Range (Leg 1) | 12.7 – 26.9 mm [ .5 – 1.06 in ] |
| Wire/Cable OD (mm) | 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 |
| Pliancy | Semi-Rigid |
| Number of Branches/Legs | 2 |
| 工作温度范围 | -20 – 60 °C [ -4 – 140 °F ] |
| Power Cable Accessory | No |
| 材料系统代码 | 10 |
| Adhesive Code | 42 |
| Molded Part Shape | One to Two Cables, Y Shape |
| Wire/Cable Main Branch OD (mm) | 14, 16, 18, 20 |
| 粘合剂类型 | 通用预涂粘合剂 |
| 产品类型 | 模制部件 |
| Fluid/Chemical Resistance | Occasional exposure to fluids |
| Wire/Cable Sm Branch OD (in) | .55, .63, .71 |
| Molded Part Type | Transition |
| Adhesive Options | /42 Precoat |
| Wire/Cable Main Branch OD (in) | .55, .63, .71, .79 |
| Transition Type | Y-Transition |
| Material Code | 3 |
| Inside Diameter Range (Leg 2) | 12.7 – 26.9 mm [ .5 – 1.06 in ] |
| Wire/Cable OD (in) | 1.1, 1.18, 1.26, 1.34, 1.42, 1.5, 1.57 |
| 尺寸代码 | 46 |
| 材料 | 改性聚烯烃 |
| Adhesive Pre-Coat | Yes |
| Special Requirements | Flame Retarded |
| 符合政府资质 | 否 |
| Wire/Cable Sm Branch OD (mm) | 14, 16, 18 |
咨询QQ
热线电话