所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Hook-up Wire |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Stranding | 65 x 30 |
| Voltage Rating | 600 V |
| Length | 100 ft |
| Wire Gauge - AWG | 12 |
| Insulation Material | Silicone Rubber |
| Maximum Temperature | + 150 C |
| Jacket Color | Black |
| Series | 391265 |
| Outside Diameter | 4.75 mm |
| Packaging | Spool |
| Wire Type | Hook-Up/Lead Wire |
| Ratings | UL Style 3212 |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.047" (1.19mm) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.187" (4.75mm) |
| Wire Gauge | 12 AWG |
| Cable Type | Hook Up |
| Conductor Strand | 65/30 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Material | Silicone Rubber |
| Voltage | 600V |
| Standard Package | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话